LT Stable - шаблон joomla Книги
Pārvaldes paziņojumi

Pārvaldes paziņojumi

2020. gadā tika izstrādāts projekts un veikts iepirkums veselības un sociālās aprūpes centra (VSAC) “Malta” sanitāro mezglu pārbūvei ēkas 1. un 2. stāvā. Atbilstoši sākotnējam plānam, darbus bija paredzēts veikt katrā stāvā atsevišķi, klientus pārvietojot ēkas ietvaros. Taču tā kā Covid-19 pandēmijas stingrie ierobežojumi nepieļauj citu apmeklētāju, tostarp arī būvdarbu veicēju, atrašanos aprūpes centra telpās, uz remonta laiku (aptuveni trīs mēnešiem) visus 35 centra iemītniekus plānots izmitināt Maltas vidusskolas dienesta viesnīcas 4. stāvā. 

Informējam privātmāju teritoriju īpašniekus, ka Maltas pagasta pārvalde nenodrošina privāto teritoriju piebraucamo ceļu tīrīšanu no sniega, izņemot vientuļiem pensionāriem un daudzbērnu ģimenēm.

Trešdiena, 23 Decembris 2020 15:02

Apsveikums Ziemassvētkos un Jaunajā gadā

Pie durvīm klauvē Ziemassvētku vakars, un arī gadu mija ir tepat līdzās. Gaiši un mīļi ziemas saulgrieži sasniedz katru no mums. Jo, par spīti gadalaiku kaprīzēm, globālām problēmām un ikdienas steigai, galvenie svētku sajūtas radītāji esam mēs paši – mūsu domas, mūsu sapņi un mūsu ieceres.

Tuvākie pasākumi

No events found