LT Stable - шаблон joomla Книги
Sports

Sports

Starptautiskās Šaha federācijas (FIDE) 90. kongresā, kas no 27. līdz 29. februārim notika Abū Dabī (Apvienotajos Arābu Emirātos), apstiprināti daudzi titulu pieprasījumi. Patīkami jaunumi ir arī Latvijas Šaha federāciju.

FIDE arbitra (FA) kritērijus izpildījuši un titulus saņēmuši Visvaldis Gercāns (Sigulda) un Anatolijs Jasinskis (Malta).

Anatolijs uzsāka tiesneša darbu šaha jomā 20. gs. 90. gados, kad kļuva par šaha tiesneša palīgu Pēterim Šostakam. 2018. gadā viņš nokārtoja eksāmenu un kļuva par nacionālās kategorijas tiesnesi.

Anatolijs pieteikumā redzams FIDE arbitru seminārā un Eiropas jauniešu čempionātā (piedalījās 45 valstis), kas abi notika 2018. gada augustā, trīs turnīri 2019. gadā – Tāla memoriāls rapidā, Tāla memoriāls blicā (abos turnīros piedalās 25 valstis) un RTU Open A turnīrs (piedalās 39 valstis). Visi notika Rīgā.

Sagatavoja Pēteris Šostaks

Īsi pirms Ziemassvētkiem, nu jau otro reizi Rēzeknes novada Maltā, notika Latgales atklātais Komandu čempionāts šahā. Piedalījās sešas vienības ar pārstāvjiem no Rēzeknes pilsētas un novada, no Daugavpils pilsētas un Balvu novada.

14. decembrī ar pēdējā 12. posma spēlēm noslēdzās Rēzeknes novada atklātais ikmēneša Tempo šaha turnīrā „Malta – 2019”. Sacensības notika reizi mēnesī pēc Šveices sistēmas, septiņās kārtās visa gada garumā.

Sestdien, 2. novembrī Maltas šaha klubā notika Rēzeknes novada 2019. gada atklātais čempionāts šahā, kurā piedalījās 33 šahisti no Rēzeknes, Rēzeknes novada, Maltas un Tilžas Balvu novada.

1 lapa no 6

Tuvākie pasākumi

No events found