LT Stable - шаблон joomla Книги

Aktualitātes

Piektdiena, 23 Oktobris 2020 05:19

Tiekas Maltas pagasta pensionāri

Jau atkal rudens. Tas ļauj mums būt nesteidzīgākiem, rast vairāk laika sev, pārdomām un sajūtām. Rudens ir laiks, kad Maltas pagasta pensionāri tiek aicināti satikties pie tējas tases. Šogad tas bija 11. oktobrī.

Rudens ir ienācis arī mūsu iestādes pagalmā, piesakot sevi ar košām koku lapām un neierasti silto un saulaino laiku. Ar audzēkņu vecāku un pašu darbinieku līdzdalību izveidojām rudens kompozīcijas gan iekštelpās, gan ārā.  Bērni vairākas nodarbības pavadīja svaigā gaisā, pētot rudens pazīmes, meklējot lapas, kastaņus un citus rudenīgos dabas materiālus, centās iegaumēt koku nosaukumus un atpazīt to lapas, augļus un sēklas. Rudens ir radošuma attīstīšanas gadalaiks!

Sestdien, 9. oktobrī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” notika VII Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, kurā piedalījās 35 šīs sporta veida cienītāji no Rēzeknes pilsētas un novada.

No 6. līdz 30. oktobrim Maltas Kultūras namā skatāma Rēzeknes novada dienu fotoizstāde "Lepnums, prieks un laime Rēzeknes novadā".

Tirgū kā jau tirgū – pircēji un pārdevēji, viss, kas baudāms, garšīgs un  smaržīgs, preces sadzīvei, skaistumam un mājai. Arī satikšanās prieks, dziesmas, dejas, jokošanās, vīru sarunas par politiku, sacenšanās un izdarības, kulinārā mantojuma baudīšana. Dieviņš deva brīnumjauku laiku un jauku kopā būšanu. Apmierināti gan pārdevēji, gan pircēji. Dažam labam preces pietrūka, tik liela bija interese!

Pirmdiena, 21 Septembris 2020 06:36

Svecīšu vakari

Piektdiena, 18 Septembris 2020 07:40

Maltas BJC “rakstīja” Konfekšu dzeju

“Pastāvēs, kas pārvērtīsies” – tieši šie Raiņa vārdi kļuvuši tik aktuāli šogad, kad visiem jāprot pielāgoties jauniem apstākļiem un pat tajos gūt maksimālu rezultātu, it īpaši, ja runa ir par mūsu bērniem. Tieši ar tādu domu 14. septembrī Maltas BJC Žurnālistikas pulciņā notika šī mācību gada pirmā nodarbība – Dzejas dienu noskaņās.

Tuvākie pasākumi

No events found