LT Stable - шаблон joomla Книги
Ceturtdiena, 05 Novembris 2015 13:00

Maltas vidusskolas dambretisti izcīna godalgotas vietas Rēzeknes un Viļānu novadu sporta spēlēs

3. novembrī Tiskādu vidusskolā notika Rēzeknes nu Viļānu novadu skolu sporta spēles 64-lauciņu dambretē. 4 vecuma grupās sacentās 120 dalībnieki no 8 izglītības iestādēm. Pēc individuālo rezultātu apkopošanas tika noskaidrotas arī labākās skolu komandas.

Jaunās cerības (2005.dz.g. un jaunāki) grupā:
1.vietā Maltas vidusskolas 1.komanda
2.vietā Maltas vidusskolas 2.komanda
3.vietā Kruķu pamatskolas komanda

 Jaunāko kadetu (2002.-2004.dz.g.) grupā:
1.vietā Maltas vidusskolas komanda
2.vietā Viļānu vidusskolas 1.komanda
3.vietā Viļānu vidusskolas 2.komanda

Vecāko kadetu (1999.-2001.dz.g.) grupā:
1.vietā Viļānu vidusskolas komanda
2.vietā Dekšāru pamatskolas komanda
3.vietā Tiskādu speciālās internātpamatskolas komanda

Junioru (1996.-1998.dz.g.) grupā:
1.vietā Viļānu vidusskolas komanda
2.vietā Tiskādu vidusskolas komanda
3.vietā Lūcijas Rancānes Makašānu amatu vidusskolas komanda.

Individuālajā cīņā Jaunās cerības vecuma grupā 1.vietu ieguva Jāzeps Augustāns (Maltas vidusskola) un Elēna Kolīte (Maltas vidusskola)2.vietu – Jānis Gudriks (Maltas vsk.) un Dana Šarigina (Dekšāru pamatskola) un 3.vietu – Emīls Černiševs (Maltas vsk.) un Valērija Reinika (Maltas vsk.).

Jaunāko kadetu vecuma grupā 1.vietu ieguva Reinis Noviks (Viļānu vsk.) un Laura Kudrjavceva (Maltas vk.)2.vietu – Edgars Žukovskis (Maltas vsk.) un Neļa Kristīne Malahovska (Viļānu vsk.),3.vietu – Eduards Seļakovs (Maltas vsk.) un Lāsma Kovaļevska (Rēznas pmsk.).

Vecāko kadetu vecuma grupā 1.vietu izcīnīja Vladislavs Kuzņecovs (Viļānu vsk.) un Ineta Gritāne (Viļānu vsk.), 2.vietu – Vadims Zakutajevs (Viļānu vsk.) un Anna Jasinska (Maltas vsk.), 3.vietu – Dmitrijs Kolosovs (Kruķu pmsk.) un Guna Strode (Viļānu vsk.).

Junioru vecuma grupā septiņu dalībnieku konkurencē 1.vietu ieguva Marks Gavrilovs (Viļānu vsk.) un Liza Klimanova (Viļānu vsk.), 2.vietu – Romāns Ribakovs (Viļānu vsk.) un Jūlija Poļakova (Tiskādu vsk.), 3.vietu – Kalvis Skudrovs (Lūcijas Rancānes Makašānu amatu vsk.) un Jekaterina Gruznova (Tiskādu vsk.).

Sacensību noslēgumā godalgoto vietu īpašnieki tika apbalvoti ar diplomiem un medaļām. Komandu vērtējumā godalgoto vietu īpašnieki un viņu treneri tika apbalvoti ar medaļā un diplomiem, uzvarētājkomanda tika pie kausa un ieguva tiesības piedalīties Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs dambretē.

Juris Dombrovskis, Sacensību galvenais tiesnesis

 

Lasīts 2197 reizes

Tuvākie pasākumi

Okt
4

09:00 04.10.2019 - 18:00 28.10.2019

Okt
21

21.10.2019 12:00 - 14:00

Okt
26

26.10.2019 09:30 - 17:00

Okt
27

27.10.2019 14:00 - 16:00

X

Right Click

No right click