LT Stable - шаблон joomla Книги

Jauno šahistu sacensības „Maltas pavasaris 2018”

Sestdien, 12. maijā Maltā notika Rēzeknes novada Bērnu – jaunatnes sporta skolas organizētais jauno šahistu festivāls „Maltas pavasaris 2018”, kurš pulcēja 26 bērnus vecumā no 7 līdz 12 gadiem, no Rēzeknes BJSS, ARPC “Zeimuļs” un Rēzeknes novada BJSS.

Sacensības tika aizvadītas pēc Šveices sistēmas septiņās kārtās. Jaunie šahisti tika sadalīti divās grupās atbilstoši kvalifikācijai.

Trešo sporta klašu grupā cīnījās 7 dalībnieki, to starpā divas meitenes. Zelta medaļu ieguva Adrians Taškāns (4 punkti) no Rēzeknes novada BJSS. Sudrabs –   Artēmijam Vinogradovam (4 punkti) no Rēzeknes BJSS. Trešajā vietā Iļja Froļenkovs (4 punkti) no Rēzeknes novada BJSS.  Visi sportisti izpildīja 2.sporta klases normu. Labākā no divām meitenēm bija Kristīne Gruznova (4 punkti, 4. vieta kopvērtējumā) no Rēzeknes novada BJSS, sudrabs – Verai Koršenkovai no Rēzeknes BJSS.

Ceturto sporta klašu grupā cīnījās 19 dalībnieki, to starpā viena meitene. Zelta medaļa Aleksejam Grigorjevam (5.5 punkti) no Rēzeknes novada BJSS. Sudrabs Dāvidam Vanagam (5,5 punkti) no ARPC “Zeimuļs”. Abi izpildīja 3. sporta klases normu. Bronzas medaļa Artēmijam Bistrovam (5 punkti) no Rēzeknes BJSS. Meiteņu grupā zelta medaļa Karīnai Ņebogatovai no Rēzeknes novada BJSS.

Uz tikšanos nākamajās šaha sacensībās!

Rēzeknes novada BJSS šaha treneris Anatolijs Jasinskis

Lasīts 878 reizes
  Malta  

 

Tuvākie pasākumi

Sep
21

21.09.2019 11:00 - 14:00

X

Right Click

No right click