LT Stable - шаблон joomla Книги
Ceturtdiena, 04 Februāris 2016 11:48

Iedzīvotāju Konsultatīvās padomes paziņojums

Iedzīvotāju Konsultatīvās  padomes galvenais uzdevums ir nodrošināt dialogu starp pašvaldību un pagasta iedzīvotājiem.

Pašlaik Maltas pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes locekļi tiek  aicināti piedalīties sanāksmēs kopā ar pagasta iestāžu vadītājiem un pagasta pārvaldes darbiniekiem. Katram ir iespēja izteikt savu attieksmi un priekšlikumus par apspriežamajiem jautājumiem, ierosināt kādas problēmas apspriešanu, kas tiek izteiktas no iedzīvotāju puses.

Pamatojoties  uz laikraksta  Rēzeknes  vēstis rakstu “Lai labās pārmaiņas turpinātos” var secināt, ka pagastā ir cilvēki, kas uzskata, ka viņu intereses netiek pārstāvētas. Iedzīvotāju konsultatīvā padome  pieņēma lēmumu aicināt aktīvus  cilvēkus, kuriem ir konstruktīvi priekšlikumi  pagasta un novada attīstībā.

Konsultatīvās padomes nolikums paredz kvantitatīvo sastāvu, kas nepārsniedz 12 cilvēkus. Pašlaik ir 10 locekļi.  Lūdzam pieteikties Maltas pagasta pārvaldes kancelejā.

Par jaunu konsultatīvās padomes sastāvu lems tuvākā iedzīvotāju  kopsapulcē, kura plānota 2016.gada 08.martā plkst.15-00, Maltā, Brīvības ielā 6a (bijušajā  mūzikas skolas ēkā).

Ja kādam Maltas pagasta iedzīvotājam ir neskaidri jautājumi, problēmas, ierosinājumi un ir  pārliecināts  par  savu  taisnību,  ir jāgriežas  pie pagasta pārvaldes vadītāja vai pie iedzīvotāju konsultatīvās padomes jebkura locekļa, lai rastu atbildi vai risinājumu, ja vien tas ir pagasta pārvaldes kompetencē.

 

Maltas pagasta iedzīvotāju konsultatīvās padomes  priekšsēdētāja M.Podnieka

Lasīts 2061 reizes

Tuvākie pasākumi

No events found