LT Stable - шаблон joomla Книги

BJC dāvā prieku Maltas pagasta 40 vientuļajiem senioriem

Jau trešo gadu Maltas Bērnu un jauniešu centrs piedalās Rēzeknes novadā īstenotajā labdarības akcijā vientuļajiem senioriem (75 + gadi), kuras mērķis ir apciemot un sveikt Ziemassvētkos novada vientuļos seniorus, dāvājot tiem sirds siltumu un Ziemassvētku prieku ar dāvaniņām, kuras, radoši darbojoties, sarūpē paši bērni un  jaunieši!

Maltas BJC vizuālās un lietišķās mākslas pulciņu audzēkņi gatavoja apsveikumus un cepa cepumus. Bērni ļoti centās, lai viņu sarūpētās dāvanas paustu sirds siltumu un gādību par vientuļajiem pensionāriem. Šogad dāvanu gatavošanā īpašu paldies jāsaka mūsu sponsoriem: Maltas pagasta pārvaldei un sociālā dienesta darbiniekiem, kas sarūpēja ar Maltas ciemata ainavu gleznainus kalendārus, saldumus un nodrošināja ar transportu. Gatavojot dāvanas, pateicamies arī līdzcilvēkiem, Maltas pagasta iedzīvotājiem, veikala „Rudzupuķe” īpašniekiem, uzņēmējam Gunāram Smeilim par finansiālu atbalstu, par ziedotiem saldumiem, un Ingai Paplavskai par mājas āboliem. 
Kad dāvanas tika sarūpētas Maltas BJC brīvprātīgie jaunieši  19. un 20 .decembrī  devās apciemot pagasta 40 vientuļos seniorus. Katrā sādžā, katrā mājā mūs sagaidīja ar prieku, pretī sniedzot daudz emociju, laba vēlējumus un dzīves gudrības! Jaunieši atzina, ka nepieciešams biežāk apciemot vientuļos večukus, jo kopā pavadītais laiks un sarunas par dzīvi sniedz daudz emociju, kas nepieciešamas gan pensionāriem, gan pašiem jauniešiem.

Inta Bule, Maltas BJC metodiķe