LT Stable - шаблон joomla Книги
Pirmdiena, 06 Februāris 2023 17:29

Rēzeknes novada 2022. gada labākais tiesnesis – Anatolijs Jasinskis!

27. janvārī pirmo reizi Rēzeknes novada vēsturē norisinājās pasākums "Rēzeknes novada SPORTA LAUREĀTS 2022". Labākie novada sportisti tika godināti desmit nominācijas. Svinīgais pasākums norisinājās Maltas Kultūras namā.

Pasākumā mērķis bija apzināt un godināt personas par sasniegtajiem panākumiem sportā vai sporta nozares attīstībā, suminot individuālos sportistus, sporta komandas, sporta organizācijas, sporta pasākumu organizatorus, trenerus, kā arī personas, kuras atbalstījušas vai veicinājušas sporta nozares attīstību Rēzeknes novadā 2022. gadā. Tāpat – informēt sabiedrību par sportiskajiem sasniegumiem 2022. gadā un iepazīstināt ar Rēzeknes novada labākajiem sportistiem un sporta dzīves organizatoriem.

Starp nominantiem balvu “Labākais tiesnesis” saņēma Maltas vidusskolas saimniecības pārzinis  Anatolijs Jasinskis. Viņš ir ilggadējs Rēzeknes novada, Latgales reģiona un Latvijas šaha sacensību tiesnesis, sportists un sacensību organizators. Piedalījies starptautisku šaha sacensību tiesāšanā.

Apsveicam un vēlam panākumus arī turpmāk!

Lasīts 448 reizes