LT Stable - шаблон joomla Книги
Ceturtdiena, 05 Maijs 2022 12:24

ARPC “Zeimuļs” šaha turnīrā iesācējiem uzvar Vladislavs Čerņavka no Maltas vidusskolas

Piektdien, 29. aprīlī Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” notika šaha turnīrs“ARPC šaha turnīrs iesācējiem”,kurā piedalījās 23 skolēni no Rēzeknes, Tilžas, Viļāniem un Maltas. Dažiem dalībniekiem tās bija pirmās viņu sportiskās karjeras gaitas. Jaunie šahisti tika sadalīti 2 grupās atbilstoši kvalifikācijai.

Visbeidzot, iesācēju grupā 12 konkurentu vidū ar 100% rezultātu “zeltu” izcīnīja Vjačeslavs Čerņavka (Rēzeknes novada BJSS), otrais ar 6 punktiem Gļebs Beļisovs (Viļānu vidusskola), trešajā vietā – Arnijs Razumovskis (ARPC “Zeimuļs”), 4. vieta ar 3,5 punktiem Rēzeknes novada BJSS pārstāvis kļuva Kirils Maslobojevs. Labākā meiteņu konkurencē – ARPC “Zeimuļs” pārstāve Herta Mežale, 2. vietā Tilžas vidusskolas pārstāve Margarita Krima.

Savukārt, vislielākais dalībnieku skaits un visasākā cīņa izvērtās IV sporta klašu grupā. Šeit “zelta” laurus plūca 11 sāncenšu zēnu konkurencē pēc labākā koeficienta ARPC “Zeimuļs” pārstāvis Nikolajs Mihailovs (5 punkti no 7). Tālāk sekoja 3 sportisti ar vienādu punktu skaitu. Par turnīra vice-čempionu ar 5 punktiem pēc labākā koeficienta kļuva Viļānu vidusskolas pārstāvis – Artjoms Tutins, “bronza” - Maksimam Vinogradovam no ARPC “Zeimuļs”. Labākā meiteņu konkurencē – Tilžas vidusskolas pārstāve Samanta Normante (5 punkti no 7), 2. vieta ar 4 punktiem pēc labākā koeficienta kļuva Rēzeknes BJSS pārstāve Anastasija Besedina (4 punkti no 7), “bronza” - Anastasijai Suhanovai no Viļānu vidusskolas, 4. vieta ar 3 punktiem Rēzeknes novada BJSS pārstāvei Nikolai Tkačenko.

1.-3.vietu ieguvēji apbalvoti ar piemiņas medaļām, balvām, diplomiemno ARPC “Zeimuļs”.

Rēzeknes novada BJSS šaha treneris Anatolijs Jasinskis.