LT Stable - шаблон joomla Книги
Trešdiena, 04 Augusts 2021 10:23

Kristīne un Jānis vice čempioni Balvu novada čempionāta šahā

Aizvadītajās brīvdienās Tilžā norisinājās Balvu novada atklātais 2021.gada čempionāts šahā. Gandrīz pussimts dalībnieku ieradās no Rīgas, Daugavpils, Jēkabpils, Rēzeknes, Limbažiem, Balviem un tuvākiem novadiem. Sacensības aizvadītas trijās grupās 7 kārtās ar laika kontroli 40 minūtes + 15 sekundes. Kungu un jauniešu grupā tika apskaitīts FIDE ātrā šaha reitings.

Galvenā balva – zelta kauss un čempiona tituls tika Balvu novada pārstāvim Kasparam Circenim (6,5 punkti). Otrais – daugavpilietis Vjačeslavs Savčenko (5,5 p). Trešajā vietā – Helmuts Voits no Balviem (4 p). Tik pat punktu Aleksandram Vasiļkovam no Rēzeknes novada.

Jauniešu ieskaites rezultāti: U21 grupā labākais – Maksims Šestakovs.

U16 grupā 1.vieta limbažniekam Mārim Kristapam Strazdiņam (6 punkti), otrais - maltēnietis Jānis Gudriks (5,5 p.), trešais – Jēkabpils novada pārstāvis Dāvis Romanovskis (5 p.);

U12 grupā 1.vietā ar 5 punktiem Martijs Krakops no Tilžas, otrais - limbažnieks Rihards Babris (4,5 p.), trešajā pozīcijā ar 4 punktiem Dzintars Kuznecovs no Rēzeknes, 5. un 6. vietā Gļebs Tarasovs un Romāns Laškovs (3p.) abi no Maltas.

Dāmu grupā ar absolūtu rezultātu uzvarēja vienīgā 1.sporta klases šahiste, rēzekniete Jekaterina Smirnova. Otrajā vietā ar 6 punktiem maltēniete Kristīne Gruznova. Bronzas kauss (4,5 punkti) tika Elzai Puķītei. Tik pat punktus savāca Undīne Skreitule (abas no Limbažiem).

Vēl ar medaļām tika apbalvoti 4.-6.vietu ieguvēji katrā grupā. Pateicības vārdi ilggadējam turnīra organizatoram Jānim Melnim, Tilžas vidusskolas un pašvaldības pārstāvjiem, kā arī Balvu novada Sporta centram.

Turnīra galvenais tiesnesis FA A.Jasinskis

Lasīts 1271 reizes