LT Stable - шаблон joomla Книги
Otrdiena, 09 Maijs 2023 09:50

"Maltas Ziņām" - jauns nosaukums un formāts

Dzīve informācijas laikmetā un teritoriālo reformu ietekmē diktē savus nosacījumus un arī paši dzīvojam tik aktīvi un piepildīti, ka Maltas pagasta bezmaksas informatīvais izdevums turpmāk tiks veidots krietni biezāks un saturiski plašāks. Tāpēc aicinājums visām iestādēm un pagasta iedzīvotājiem operatīvi ziņot par aktuālo, lai veidotu pagasta aktivitāšu kopskatu.

Mūsdienu cilvēks sevi pieradinājis lasīt vien īsas ziņas, tā pārblīvējot sevi ar informāciju. Bet garāki raksti joprojām ir domu izklāsta meistarības apliecinājums. Mūsu radītie notikumi un raksti par tiem paliks vēsturei un papīra formātā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tie būs drošā glabāšanā. Izdevumu drukātā veidā varēs saņemt Maltas apvienības pārvaldes ēkā Brīvības ielā 6, elektroniski – vietnēs www.malta.lv un www.rezeknesnovads.lv.

Pašlaik Maltas apvienības pārvaldē pagasti strādā pie vizuālās identitātes izveides, bet Malta jau kopš 2001. gada var lepoties ar savu ģerboni un dzirnavu ratu uz tā, tāpēc arī nosaukumā iederas poētiskais nosaukums „dzirnas”. Sabīdelēsim šo laiku smalku, garšīgu un Latgales Maltu vēsturē ierakstošu notikumu miltos!

Ierosinājumus, jautājumus un, protams, ziņas ar fotogrāfijām sūtiet uz e-pasta adresi maltas.zinas@inbox.lv vai atstājiet speciālā kastītē Brīvības ielā 6 ar norādi „Maltas Dzirnām”.

Jauno "Maltas Dzirnu" izdevumu var lasīt >ŠEIT<

Lasīts 294 reizes