LT Stable - шаблон joomla Книги
Pirmdiena, 08 Novembris 2021 08:14

Paldies par iejūtību un saliedētību cilvēka meklēšanā

Piektdienas, 5. novembra, vakarā Maltu pāršalca trauksmaina ziņa – pazudusi sieviete, kura izgāja no mājām un neatgriezās.

Sakarā ar mājsēdi, visi cerējām uz policijas palīdzību viņas meklēšanā, kas tā arī notika, jo policija Maltā visu nakti patrulēja. Sestdienas rīts neko jaunu neatnesa, tāpēc iedzīvotāji, kuri nebija vienaldzīgi,  jau plkst. 7.00 rītā sāka meklēšanas darbus. Visi cerēja uz brīnumu. Tikai pusdienlaikā meklēšana tika pārtraukta, jo sievieti atrada, tikai par nožēlu – par vēlu…

Redzot to, cik saliedēti cilvēki strādāja, ar kādu cerību tie brida cauri visiem iespējamiem brikšņiem, mani pārņēma lepnums par to, ka mēs esam spējīgi būt iejūtīgi un kopīgi veikt darbus, kas spētu palīdzēt glābt dzīvību.

No sava vārda gribu pateikties ikvienam iedzīvotājam un policijas pārstāvjiem (īpašs paldies Dainim Igolniekam), kuri piedalījās šajos meklēšanas darbos. Šis gadījums beidzās ne tā, kā mēs visi gribējām, bet tas pierādīja, ka uz policiju varam paļauties un kopīgiem spēkiem ar brīvprātīgajiem varam paveikt labus darbus.  

Patiesa līdzjūtība visiem Jeļenas tuviniekiem. Lai jums visiem pietiek izturības...

Maltas pagasta pārvaldes vadītājs Vitālijs Skudra

Lasīts 141 reizes

Tuvākie pasākumi

No events found