LT Stable - шаблон joomla Книги
Pirmdiena, 19 Aprīlis 2021 14:55

IEDZĪVOTĀJU IEVĒRĪBAI!

Klāt pavasaris, un ir aktualizējies jautājums par suņiem un kaķiem Maltas ciemata teritorijā. Lūgums visiem to īpašniekiem iepazīties ar Rēzeknes novada pašvaldības saistošajiem noteikumiem Nr.42 “Par mājdzīvnieku uzturēšanu Rēzeknes novadā”

Mājas (istabas) dzīvnieku reģistrācijas kārtību nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr.491:

Vispārīgie reģistrācijas nosacījumi:

Mājas (istabas) dzīvniekam obligāti jābūt ar implantētu mikroshēmu (turpmāk – mikročipēšana). Mikročipēšanu veic veterinārārsts. Kaķu un mājas (istabas) sesku reģistrācija nav obligāta.

1.    Ja mājdzīvnieku reģistrē  veterinārārsts  valsts vienotā mājas (istabas) dzīvnieku reģistra datubāzē (turpmāk – datubāzē), tad īpašnieks uzrāda savu personu apliecinošu dokumentu un mājdzīvnieka (lolojumdzīvnieka) pasi vai vakcinācijas apliecību.

2.    Ja veterinārārstam nav iespējas reģistrēt dzīvnieku datubāzē, tad īpašniekam pašam jānodrošina mājdzīvnieka reģistrācija datubāzē. (Skatīt zemāk par reģistrācijas iespējām.)

3.    Ja reģistrē mājdzīvnieku Datu centrā vai valsts un pašvaldību klientu apkalpošanas centros (ja pašvaldībām noslēgts līgums ar Datu centru par šādu pakalpojumu), tad īpašnieks uzrāda savu personu apliecinošu dokumentu un mājdzīvnieka (lolojumdzīvnieka) pasi.

Mājdzīvnieka reģistrācija vienotajā valsts reģistrā ir maksas pakalpojums – vienreizēja maksa7 (septiņi) eiro. Apmaksu veic pēc LDC sagatavotā rēķina.

Sunim jābūt reģistrētam:

1.    Pirms atsavināšanas (pārdošanas, dāvināšanas, atdošanas utt.).

2.    Ja uz laiku tas tiek izvests no valsts.

3.    Sasniedzot 4 mēnešu vecumu.

4.    Ja piedalās izstādēs.

SODS PAR SUŅA NEREĢISTRĒŠANU

Fiziskām personām 7–210 eiro (atkārtoti 210-350 eiro), juridiskajām personām 15–350 eiro (atkārtoti 350–700 eiro).

Lasīts 527 reizes

Tuvākie pasākumi

No events found