LT Stable - шаблон joomla Книги
Trešdiena, 23 Decembris 2020 15:02

Apsveikums Ziemassvētkos un Jaunajā gadā

Pie durvīm klauvē Ziemassvētku vakars, un arī gadu mija ir tepat līdzās. Gaiši un mīļi ziemas saulgrieži sasniedz katru no mums. Jo, par spīti gadalaiku kaprīzēm, globālām problēmām un ikdienas steigai, galvenie svētku sajūtas radītāji esam mēs paši – mūsu domas, mūsu sapņi un mūsu ieceres.

Tāpēc, atskatoties uz aizvadīto gadu, es aicinu atcerēties un atmiņā izcelt labo – veiksmes, panākumus, uzvaras, gandarījumu un prieku. Un nav nozīmes, vai tās ir lielas lietas, vai pavisam mazi, šķietami nenozīmīgi sīkumi – viss, kas apkārt un ap mums vairo pozitīvo, palīdz veidot pasauli skaistāku un labāku.

Katram no mums gribas sagaidīt ko īpašu, kādu pārsteigumu, kas dod mums spēku, izturību un ticību. Lieciet Ziemassvētku dāvanai svaru kausos pretī paši sevi. Iepazīstiet tuvāk savus bērnus, savus vecākus, brāļus, māsas, draugus. Sargājiet cits citu no vientulības un sirdssāpēm. Jo, kaut arī jūs būtu kopā daudzus gadus, var pienākt brīdis, kad tie liksies kā īsi mirkļi un jums būs žēl, ka to ir bijis tik maz.

Paldies vēlos teikt Maltas pagasta iedzīvotājiem par aktīvo dalību pagasta dzīvē, par ierosinājumiem,  diskusijām, laba vēlējumiem, un vēlmi kopīgi risināt ne vienmēr vienkāršas situācijas.

Mieru, klusumu, mīlestību un svētību Ziemassvētkos, prieku, līksmību un pārsteigumus Vecgada vakarā, veselību, izturību un cerību Jaunajā 2021. gadā!

 

 

 

 

 
Lasīts 710 reizes