LT Stable - шаблон joomla Книги
Piektdiena, 28 Augusts 2020 08:58

Sagaidot jauno mācību gadu...

 

Maltas vidusskolā

Uzsākot jauno – 2020./2021. mācību gadu, skola ir izvēlējusies mācību procesa norisi klātienē, ievērojot valstī pieņemtos epidemioloģiskās drošības pasākumus.

Skolā šogad mācīsies 547 skolēni. Mācības 1. klasē uzsāks 51 skolēns, pirmsskolas grupiņā – 18 audzēkņi. No septembra 1., 4., 7.un 10. klašu skolēni mācīsies pēc jaunā mācību satura un pieejas.

Skolēniem vēlam saglabāt 1. septembra un mācību sākuma līksmību, zināšanu kāri un darba prieku visa mācību gada garumā! Vecākiem un skolotājiem – pacietību un izturību, sapratni un mīlestību! Lai šis gads mums visiem ir veiksmīgs, radošs un pozitīvām emocijām piepildīts!

Skolas administrācija

 

Maltas PII “Dzīpariņš”

1. septembrī plkst. 10.00 notiks zinību dienas pasākums, kurā grupiņas “Kāpēcīši” (5 gadi)  un “Mārīte” (6 gadi) ieskandinās jauno mācību gadu, bet grupas “Kamolītis”, “Bitīte”, “Atvasīte”  sagaida pārsteiguma aktivitātes savos āra laukumiņos.

Uz 1.septembri mācību iestādē ir reģistrēti 104 audzēkņi piecās grupiņās. Turpinām īstenot kompetenču pieeju mācību saturā, pedagogi pilnveido savas zināšanas dažādos kursos un semināros.Septembri uzsākam ar mācībām klātienē ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus.

Lai visiem – bērniem, vecākiem, skolotājiem – jaunais mācību gads ļauj pilnvērtīgi apgūt dzīves gudrības, saglabāt veselību un iemācīties pielāgoties mainīgajai pasaulei.

PII vadītāja Alīna Čistjakova

 

Mūzikas skolā

Šis mācību gads sāksies klātienē, bet nedaudz citādāk, kā bija ierasts.  Arī uzņemšana mūzikas saimē spēlēt gribošos notiek augusta pēdējā nedēļā. Konsultācijas no 24. līdz 27. augustam un 28. augustā, piektdien, plkst. 14.00 būs iestājpārbaudījums, stājoties Mūzikas skolā.

Visi spēlēt gribošie tiek mīļi aicināti. Mūzikas skola uzņem visās mācību programmās: ģitāras, vijoles, klavieru, akordeona, flautas, klarnetes, saksofona, trompetes spēles klasē.  Pateicoties Rēzeknes novada pašvaldības atbalstam mācības mūzikas skolā ir par brīvu.

Katru gadu sākumā notika izglītojamo mācību gada atklāšanas koncerts, šogad tas nenotiks, un visi izglītojamie aicināti ierasties pie saviem skolotājiem plkst.13.00 kabinetos pārrunāt turpmāko sadarbību. Ievērojot valstī noteiktos drošības pasākumus, vecākiem katru apmeklējuma reizi tiks veikta reģistrācija, atzīmējot apmeklētāja vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju, kā arī norādot vizītes laiku. Vēlu izglītojamiem spēlētgribu un radošumu mācībās. Skolotājiem un vecākiem – izturību! Sargiet sevi un tuvākos! Lai mums visiem veicas!

Mūzikas skolas direktors Normunds Štekels

 

***

30. augustā plkst. 11.00Rozentovas Romas katoļu baznīcā – Svētā Mise, jauno mācību gadu uzsākot: par bērniem, skolēniem, studentiem un viņu vecākiem, par skolotājiem un skolu darbiniekiem.

Lasīts 573 reizes