LT Stable - шаблон joomla Книги
Trešdiena, 26 Augusts 2020 13:11

Notiks ikgadējais “Borovys godatiergs”

19. septembrī pie Maltas kultūras nama notiks ikgadējais “Borovys godatiergs”, kas jau no pulksten 10.00 gaidīs pirkt un pārdot gribētājus, amatniekus un mājražotājus, saimniekus un saimnieces ar visdažādākajiem labumiem un gardumiem.

Šogad gadatirgū godā tiks celta maize. Kā jau ierasts, gaidāmas dažādas aktivitātes. Šogad:  Aglonas maizes muzeja izzinoša programma “Par un ap maizi”, maizes degustācija; kulinārajā mantojumā – saimniece no Strūžāniem Sarmīte Stepiņa degustācijai piedāvās latgalisku ēdienu “Gryusli”; Maltas saimnieces aicina uz radošo darbnīcu-degustāciju “Cepam pīrāgus”. Būs arī radošās darbnīcas “Veidojam no salmiem”, seno darbarīku un mūsdienu kombainu apskate, dažādas aktivitātes – sacensības ar graudiem un salmu ruļļiem. Koncertā viesosies Ozolaines folkloras kopa “Zeiļa”, Mežvidu tautas nama folkloras kopa un pašmāju pašdarbnieki.

Pieteikumi tirdzniecībai tiek gaidīti līdz 15. septembrim,iesniedzot aizpildītu iesniegumu, kas pieejams šeit vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas lūguma, uz e-pasta adresi info.malta.lv. Fiziskai personai, kura nav reģistrējusi savu saimniecisko darbību, jāiesniedz apliecinājums, kas pieejams šeit vai tiek nosūtīts elektroniski pēc personas lūguma: uz e-pasta adresi info@malta.lv vai personīgi Maltas pagasta pārvaldē pie lietvedes (adrese: Brīvības iela 6, Malta, Maltas pagasts, Rēzeknes novads). Pieņemšanas laiks katru darba dienu no plkst. 8.00 līdz 16.30. Tālr. uzziņām 64621401.

Tirdziņu organizē Maltas pagasta pārvalde.

Pasākuma norise tiks filmēta un fotografēta.

Lasīts 702 reizes