LT Stable - шаблон joomla Книги
Sestdiena, 13 Februāris 2021 16:30

Maltas Kultūras nams godina kāzu jubilārus

Mīlestība sākas ar domām. Tā notiek, atnāk pie mums uz palikšanu tieši tajā mirklī, kad to vismazāk gaidām. Mēs kļūstam par to, ko domājam.

Pirms gada Maltas Kultūras namā tika ieviesta jauna tradīcija – Mīlestības svētkos godināt tos Maltas pagasta precētos gadus, kuri šajā gadā svin apaļas kāzu jubilejas. Arī šogad, turpinot šo brīnišķīgo tradīciju, kāzu jubilāri tika aicināti pieteikties fotoizstādei “Mūsu mīlestības stāsts”. Pāriem bija jāiesūta savs kāzu foto un stāsts, kā viņi iepazinās.

Fotoizstādei atsaucās seši Maltas pagasta precētie pāri: Sandra un Ilmārs Vaičuļi (10 gadi jeb Rožu kāzas), Arita un Aldis Barovski (15 gadi jeb Dzintara kāzas), Vita un Žanis Madelāni (15 gadi jeb Dzintara kāzas), Ineta un Vitālijs Skudras (20 gadi jeb Porcelāna kāzas), Irēna un Jānis Šaudiņi (40 gadi jeb Rubīna kāzas) un Valentīna un Pēteris Gromovi (40 gadi jeb Rubīna kāzas).

Nav divu vienādu mīlestības stāstu, vien katrs no tiem ir vienreizēji skaists savā neatkārtojamībā, notikumu, izjūtu, likteņu izkārtojumā.

Lai arī valstī esošo ierobežojumu dēļ pasākums šogad nevarēja notikt, pāri tika sveikti ar saldām dāvanām, ziediem un īpaši gravētām sirsniņām kā piemiņu no šīs kāzu jubilejas.

Visiem šī gada kāzu jubilāriem par godu tapa arī video “Mīlestības svētkos”, lai uz brīdi apstātos un pakavētos atmiņās par to, kāda ir bijusi viņu kāzu diena, kas kopā piedzīvots pa šiem gadiem, kā arī nelielā virtuālā humoristiskā iestudējumā ar smaidu paskatītos, kā kāzu jubileju svin kāds pāris, kam šogad aprit 10 gadu kāzu jubileja (sievas lomā iejutās Mārīte Šadurska un vīra Jānis Šaudiņš).

Mārīte Šadurska

 

 

Tuvākie pasākumi

No events found