LT Stable - шаблон joomla Книги
Pirmdiena, 12 Oktobris 2020 11:06

Maltas PII “Dzīpariņš” aizvadīta Miķeļdiena un Sporta svētki

Rudens ir ienācis arī mūsu iestādes pagalmā, piesakot sevi ar košām koku lapām un neierasti silto un saulaino laiku. Ar audzēkņu vecāku un pašu darbinieku līdzdalību izveidojām rudens kompozīcijas gan iekštelpās, gan ārā.  Bērni vairākas nodarbības pavadīja svaigā gaisā, pētot rudens pazīmes, meklējot lapas, kastaņus un citus rudenīgos dabas materiālus, centās iegaumēt koku nosaukumus un atpazīt to lapas, augļus un sēklas. Rudens ir radošuma attīstīšanas gadalaiks!

Ik gadu Maltas  PII “Dzīpariņš” tiek svinēta Miķeļdiena – rudens saulgrieži, kad diena un nakts ir vienā garumā. Raža ir novākta, un sākas veļu laiks, kad atgādinām sev un mācām bērniem, kas ir cieņa un dāsnums. Šajā laikā: barojam mājas gariņus (noliekam konfekti vai cepumu uz palodzes), ejam uz parkiem barot putnus, pelītei noliekam maizīti. Miķeļdienas pasākumā svētku vadītājs “Rudentiņš” (Edīte Kroiče) bērniem pastāstīja, kādas tradīcijas tiek ievērotas, sagaidot ziemu un pavadot vasaru, rosināja ikvienu klātesošo dziedāt, dejot, minēt mīklas. Paldies grupu skolotājām, mūzikas skolotājai, kuras kopā ar bērniem sarīkoja jaukos ražas svētkus!

Kā jau katru rudeni, notika arī tradicionālā Sporta diena. Aktivitātēm ieplānotā diena 28. septembris izrādījās lietaina, bet tas nemazināja mūsos kustību prieku arī sportojot iestādes zālē.

Mums ir fantastiski bērni, kuri katru dienu spēj uzburt neaizmirstamu, atšķirīgu un pārsteigumu pilnu. Tagad ir īstais brīdis savākt to, ko rudens mums dod! Cienījamie vecāki, arī jūs kopā ar bērniem meklējiet dažādu koku krāsainās lapas, kuras mājās var nospiest, pēc tam atnest uz bērnudārzu, lai tās izmantotu radošiem mākslas darbiem un varētu pastāstīt par jaukajiem brīžiem, kas pavadīti kopā ar vecākiem!

Bet oktobris mūsu iestādē sākās ar skaistu un svinīgu notikumu, – Rēzeknes novada Izglītības pārvaldes vadītājs Guntars Skudra bija ieradies pie mums, lai pasniegtu novada pašvaldības Pateicības rakstu Skolotāju dienā Maltas PII "Dzīpariņš" skolotājai Irinai Šehovcovai, tāpat tika sveikta jaunā skolotāja Elīna Fjodorova.

Tā pamazām – darbojoties, saudzējot viens otru un ticot labajam - esam iesoļojuši rudenī. Lai tajā un turpmāk visiem veselība, skan laimīgu bērnu čalas, rodas jaukas idejas un tās izdodas īstenot!

Maltas PII “Dzīpariņš” vadītāja Alīna Čistjakova

Tuvākie pasākumi

No events found