LT Stable - шаблон joomla Книги
Ceturtdiena, 06 Augusts 2020 05:55

Aktīvais un radošais jūlijs Maltas BJC

Jūlijā pēc gara pārtraukuma durvis vēra Maltas Bērnu un jauniešu centrs. Pirmajā dienā bērni atvēra un atklāja bērnu un jauniešu centra iespējas: zīmējām, sportojām, runājāmies un “kalām” jaunus plānus! 9. jūlijā tika „iegriezts” sportisko un radošo aktivitāšu karuselis. Otrā aktivitāšu diena bija 10. jūlijā. Radošajā pēcpusdienā «Taureņu salidojums» bērni kopīgi dekorēja un izrotāja Maltas BJC telpas, ienesa tajā vasaras krāšņumu.

13. jūlijā radošajā darbnīcā «Origami» bērni no vienkāršas papīra lapas uzbūra krāsainus putnus, kas tika izmantoti arī telpu dekorēšanā. Bet 16. jūlijā bērnu vasaras dienu pasākumā  «Balonu jampadracis» rosīšanās bija „par” un „ap” baloniem. Pasākumu atklāja meitenes, kas bija sagatavojušas jautru deju. Pēc uzstāšanās viņas aicināja visus klātesošos vienoties kopīgā dejā. Bērnu atsaucība bija ļoti liela! Jautrās rotaļdejās pirms sporta stafetēm tika ievingrinātas rociņas un kājiņas. Tad sekoja piedalīšanās jautrās sporta stafetēs un radošajās darbnīcās ar baloniem. Pasākuma noslēgumā katrs varēja  piedalīties neparastā foto sesijā ar zīmētiem baloniem uz asfalta.

Savukārt 17. jūlijā BJC tika aizvadīta «Garšīgā piektdiena», kad bērni cepa un zīmēja picas, gatavoja desertus no saldējuma un augļiem.

Tāpat Maltas BJC no 13. līdz 18. jūlijam sadarbībā ar Sporta skolas futbola komandu “Malta/2011-2012 (treneris Jurijs Ionins) notika dienas nometnes radošās aktivitātes. Futbola nometnes dalībnieki pirmajā dienā veidoja nometnes „Dienas karogu”, bet noslēguma dienā zēni radošajā darbnīcā katrs veidoja savu „zelta medaļu” un „uzvaras kausu”, kā arī «nemūsdienīgu» spineri.

21. jūlijā Stikla apgleznošanas radošā darbnīca raisīja ļoti lielu interesi. Bērni ar aizrautību stikla traukus pārvērta īstos mākslas darbos. Stikla pudeles pārtapa: ziedošā pļavā, krāšņās jūras dzīlēs,  modernos līniju un laukumu ritmos.

24. jūlijā divas Maltas jauniešu komandas devās uz desmito Rēzeknes novada Jaunatnes dienu "Kroņu spēles" Kaunatā, kur varēja pārbaudīt veiklību un atjautību tādās komandu aktivitātēs kā: loku šaušana, virvju vilkšana, slapjais metiens, lāzertags un everests. Diena tika aizvadīta azartiskā, sportiskā un draudzību stiprinošā atmosfērā.

28. jūlijā vasara bērniem Maltas BJC turpinājās ar "Akmeņu apgleznošanu un sportiskajām aktivitātēm". Ar zīmuļiem, flomāsteriem un krītiņiem mazie jūras akmentiņi bērnu rokās pārtapa par – ziediem, sirsniņām, kaķīšiem, sunīšiem, mārītēm, jūru, kosmosu un pat Pikačū. Īpašu jautrību un azartu zēni guva sporta stafetēs, bet meitenes neatlaidīgi sacentās pagalma spēlē „Klasītes”.

Jūlija aktivitātes noslēdzās ar foto radošo pēcpusdienu „Apturi mirkli”. Bērni izrotāja katrs savu papīra fotoaparātu un katrā no fotolentiņas kadriem iezīmēja spilgtāko jūlija notikumu.  Radošā darbošanās izvērtās par patīkamu vasaras notikumu fotogaleriju. Bet pasākuma „rozīnīte” bija neparastais fotostūrītis, kur katrs varēja nokļūt izveidotā jūras krastā, spēlēties ar bumbu, pārtapt par kādu neparastu pasaku varoni, doties ceļojumā uz siltajām zemēm.

Jūlijs Maltas BJC aizsteidzās vēja spārniem, ar spilgtām emocijām un patīkamām atmiņām. Paldies jūlija darba praktikantiem Dagnei Tučei un Vadimam Mironovam par sagatavotajām radošajām un sportiskajām aktivitātēm, par atbildīgu pieeju uzticētajiem pienākumiem.

Inta Bule, Maltas BJC metodiķe

Foto autori: Vadims Mironovs, Dagne Tuče, Inta Bule

Tuvākie pasākumi

Sep
19

19.09.2020 10:00 - 16:00