LT Stable - шаблон joomla Книги
Trešdiena, 05 Februāris 2020 09:41

Maltas Mūzikas skolas panākumi festivālā “Uz dzimšanas dienu pie Bēthovena”

29. janvārī Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā notika mūzikas literatūras festivāls “Uz dzimšanas dienu pie Bēthovena”.

Festivāla galvenais mērķis bija veicināt komponista biogrāfijas, daiļrades izpēti un popularizēšanu mūzikas skolu audzēkņu vidū, kā arī jaunas pieredzes ieguvi. Tajā piedalījās 10 komandas no dažādām mūzikas skolām – Rēzeknes, Maltas, Zilupes, Kārsavas, Varakļāniem, Viļāniem, Balviem, Baltinavas, Ludzas un Gulbenes (katrā komandā 5 dalībnieki). Maltas Mūzikas skolas komandu pārstāvēja: Marija Vaļuma-Talkiu, Ērika Ruhmane, Agate Gžibovska, Kaspars Bačkurs, Intars Štekels.

Festivāla norises laikā katrai komandai bija jāizpilda 5 uzdevumi (4 rakstiski, 1 mutiski): “jāpieveic” tēmu viktorīna, jāizlabo kļūdas Bēthovena biogrāfijā, jāatbild uz video, audio un vizuāliem jautājumiem, kā arī jānoreaģē ātrajos jautājumos jeb triecienviktorīnā.

Maltas Mūzikas skolas komanda ieguva labāko vērtējumu starp 10 komandām, kurai tika piešķirts “Atraktīvākās” komandas tituls. Galvenā balva bija sešas biļetes uz Ludviga van Bēthovena, Vaska un Auznieka koncertu elektriskajai ģitārai Latgales vēstniecībā GORS.

Vēlos pateikties mūzikas literatūras skolotājai Elitai Kupcovai par ieguldīto darbu bērnu sagatavošanā, kā arī visiem Maltas Mūzikas komandas dalībniekiem “Redīsu revolūcija” (kā viņi sevi nosauca) par izrādīto atraktivitāti un sasniegto rezultātu. Liels paldies J. Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolai par silto uzņemšanu un brīnišķīgi noorganizēto festivālu. Lai visiem radošs un panākumiem bagāts šis gads!

Sagatavoja Maltas Mūzikas skolas direktors Normunds Štekels.

Last modified on Trešdiena, 05 Februāris 2020 09:44

Tuvākie pasākumi

Jūl
11

11.07.2020 12:00 - 13:30