Print this page

Maltas BJC jaungada pasākums bērniem „Piedzīvojumi kosmosā”

Ir jauki turpināt radīt svētkus tad, kad, šķiet, visas svinības jau garām! Tieši pēc šāda principa šoreiz Maltas Bērnu un jauniešu centrs uz Jaunā gada eglītes svētkiem 4.janvārī aicināja savus audzēkņus un citus Maltas bērnus.

Šogad bērniem svētku sajūtu  uzbūra Marinas Bikovas radošā komanda. Bērni kopā ar dažādiem multfilmu varoņiem devās kosmiskā piedzīvojumā!  Melnais, robotizētais pirāts nozaga svētku simbolu –  Salaveci, kura meklējumos devās Sniedziņš kopā ar bērniem, ļaujot viņiem paviesoties uz vairākām neparastām planētām, sastapt visdažādākos pasaku tēlus – Sniegavīru Olafu, Minjonu u.c. Taču visjautrāk bija, kad Salatētis tika atrasts un atgrieza bērnus mājās pie eglītes. Bet vislielākā jautrība bērnus gaidīja, kad gaisā sāka mirdzēt neparastās “sniega vērpetes”, kuras sacēla tādas kupenas, ka tajās varēja pat slēpties. Cik maz vajag bērnu priekam!

Pasākumu ar dziesmām un dejām skaistināja BJC pulciņi skolotāju Irēnas Ivanovas un Ivetas Alikas vadībā (šoreiz lieliski saskanēja un sadejojās dažādu vecumu bērni! Malači!). Tāpat bija skatāma  izstāde  ar bērnu Ziemassvētku zīmējumiem, kas bija tapuši Vizuālās mākslas pulciņā pie skolotājas Antoņinas Vasiļjevas. Savukārt telpu noformēšanā savu roku pielika BJC aktīvie jaunieši skolotājas Intas Bules vadībā.

Tiekamies BJC tradicionālās un jaunās jaukās aktivitātēs!

Skaidrīte Svikša, BJC Žurnālistikas pulciņa skolotāja

Jaunākās no Aktualitātes