Print this page
Trešdiena, 06 Decembris 2017 07:19

Maltas BJC – tematiskais pasākums Rēzeknes novada jauniešiem “Alise brīnumzemē”

24. novembra vakarā Maltas Bērnu un jauniešu centrs pārvērtās neparastā fantāziju pasaulē, kur bija iespēja sastapt dažādas jocīgas būtnes un piedzīvot daudz neparastu situāciju.

Pie zāles durvīm ciemiņus sagaidīja Baltais Trusis (Jānis Ziediņš) ar burvju dzērienu un samazinošām burvju konfektēm. Tikai pēc burvju ēdiena nobaudīšanas visi ciemiņi varēja nokļūt fantāziju pasaulē. Sarkanā karaliene  (Jauniešu neformālā klubiņa „Kāpnes” vadītāja Inta Bule) kopā ar saviem pasaku varoņiem gādāja par īpašu vakara atmosfēru un jautrību. Pasākuma ideju autore un Alises lomas atveidotāja  Lilija Orlova  gādāja par viesu sasveicināšanos un sadraudzēšanos. Lustīgas aktivitātes vadīja Trakais Cepurnieks (Ieva Pašķeviča), kurš ierāva jauniešus jestro deju džaga-džaga aktivitātēs. Mīlīgā, noslēpumainā Češīras kaķa lomā iejutās Līga Runčis, kas aicināja jauniešus uzspēlēt kriketu ar flamingo, uzbūvēt augstāko kāršu namiņu un atklāja visus pasākuma dalībnieku noslēpumus.

Jaunieši no Dricāniem, Kaunatas, Maltas un Silmalas pagastiem izspēlēja neparastu un ļoti smieklīgu atgadījumu no Alises ikdienas. Vakars pagāja draudzīgā, radošā  un atraktīvā gaisotnē. Paldies Kaunatas jauniešu centra vadītājai Ligitai Jokstei, Dricānu jauniešu centra „Kukuži” vadītājai Ingūnai Semulei, Ozolmuižas jauniešu centra vadītājai Margaritai Vigupei un viņu jauniešiem, kas apmeklēja šo pasākumu. Paldies arī Maltas BJC jauniešiem par iniciatīvas izrādīšanu pasākuma organizēšanā un aktīvu piedalīšanos.

Inta Bule, Maltas Bērnu un jauniešu centra metodiķe

Last modified on Trešdiena, 06 Decembris 2017 07:54

Jaunākās no Aktualitātes