Print this page
Piektdiena, 24 Janvāris 2020 12:44

Tikās “Bērnu, jauniešu, vecāku žūrijas 2019” eksperti

Aizvadīts vēl viens gads. Katra gada nogalē, kā ierasts, pārdomājam tā laikā paveikto, izvērtējam, sakām paldies par labajiem darbiem un kaļam jaunus plānus. 2019.gada nogalē “Bērnu/jauniešu/vecāku žūrijas” dalībnieki pulcējās Maltas bibliotēkā uz kārtējo noslēguma pasākumu.

Kāds tad bija 2019. gads “Bērnu, jauniešu, vecāku  žūrijas”  darbā? Kā vienmēr – lasošs, darbīgs un radošs. Iesaistīšanās šajā programmā sniedz daudz iespēju: gan lasīt un vērtēt, gan braukt izzinošās ekskursijās, gan radoši darboties. 

Šajā sezonā aktīvo lasītāju pulciņš bija kupls. Piedalījās 36 eksperti. Visvairāk dalībnieku bija 5.–7. klašu grupā, nedaudz mazāk 3.–4. klašu grupā. Lasīšanā piedalījās arī 1.–2. klases skolēni, 8.–12. klases jaunieši, vecāki un vecvecāki.

Šogad grāmatu kolekcija bija interesanta, saistoša lasāmviela. Liels prieks un paldies visiem, kuri bijuši draugos ar bērnu, jauniešu, vecāku žūriju visus šos gadus. Vēl lielāks prieks par katru jaunu žūrijas dalībnieku.

Žūrijas eksperti pasākumā saņēma Pateicības rakstus un nelielas piemiņas balvas par piedalīšanos programmā un  grāmatu vērtēšanu savās vecuma grupās. Iepriecināja Aleksandras Šibanovas klavierspēle, kas bija kā muzikālais sveiciens pasākuma dalībniekiem. Jautrā un sirsnīgā gaisotnē cienājāmies ar saldumiem un augļiem. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja piedalīties radošajā darbnīcā, kurā izgatavojām talismanus žurciņu veidolā. Pasākuma gaitā dejojām Just Dance deju ritmos, spēlējām galda spēles, iepazinām jaunākās grāmatas.

2020. gads aizritēs Baltās metāla žurkas zīmē. Žurkas gads parasti ir pārmaiņu un jaunu iespēju gads. Tas būs interesantu notikumu pilns! Vēlam, lai jums pietiek spēka un apņēmības īstenot savus sapņus, lai arī kāds būtu katra mērķis.

Turpinot aktīvi piedalīties “Bērnu/jauniešu/vecāku žūrijas” ekspertu darbā, Žurkas gadā bez liela darba, ticības un pašpārliecinātības neiztikt.

Maltas pagasta bibliotekāres Antoņina Krūza, Elvīra Pinka.

Last modified on Piektdiena, 24 Janvāris 2020 12:51

Jaunākās no Aktualitātes