Print this page
Pirmdiena, 12 Oktobris 2020 10:12

Latgales čempioni šahā ir Jānis Gudriks un Kristīne Gruznova

Latgales čempioni šahā ir Jānis Gudriks un Kristīne Gruznova Jānis Gudriks

Sestdien, 9. oktobrī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” notika VII Latgales jauno šaha amatieru čempionāts, kurā piedalījās 35 šīs sporta veida cienītāji no Rēzeknes pilsētas un novada.

Latgales skolēni tika sadalīti divās vecuma grupās - "U-10" un "U-14". Turnīri notika pēc FIDE noteikumiem un Šveices sistēmas - 7 kārtās ar apdomas laiku 12 minūtes + 3 sekundes katram dalībniekam līdz partijas beigām.

Vidējā grupā "U-14" spēlēja 18 dalībnieki, kopā zēni un meitenes.

Zēnu konkurencē par čempionu kļuva Maltas vidusskolas 8.a klases skolnieks Jānis Gudriks (5 punkti, labākais koeficients, Rēzeknes novada BJSS), vicečempiona tituls - Rūdolfam Apeinam (5 punkti, Rēzeknes BJSS) un trešajā vietā Armands Mūrnieks (4,5 punkti, Rēzeknes BJSS).

Meiteņu konkurencē par čempioni kļuva Maltas vidusskolas 6.a klases skolniece Kristīne Gruznova (4 punkti, Rēzeknes novada BJSS), vicečempiones tituls Irēnai Treijai (3.5 punkti, Rēzeknes BJSS).

Jaunākajā grupā pie rūtainajiem galdiņiem prāta spēkiem mērojās 17 skolēni līdz 10 gadu vecumam.

Zēnu konkurencē par čempionu kļuva Edvards Gaidis (7 punkti, Rēzeknes BJSS), vicečempiona tituls Maltas vidusskolas 2.c klases skolniekam Romanam Laškovam (6 punkti, Rēzeknes novada BJSS) un trešajā vietā – Zbigņevs Gaidis (4 punkti, Rēzeknes BJSS).

Meiteņu konkurencē par čempioni kļuva Anna Višņakova (5 punkti, Rēzeknes BJSS), vicečempiones tituls Maltas vidusskolas 3.a klases skolniecei Miroslavai Naglei (4 punkti, Rēzeknes novada BJSS) un trešajā vietā - Maltas vidusskolas 3.a klases skolniece Nikola Tkačenko (3,5 punkti, Rēzeknes novada BJSS).

Visi godalgoto vietu ieguvēji saņēma ARPC sarūpētas medaļas, diplomus un vērtīgas balvas.