LT Stable - шаблон joomla Книги

Projekti

Noslēdzās starptautisko sporta sacensību trešais un noslēdzošais posms Baltkrievijā

Projekta LLB-2-255 „Move for life” ietvaros 24.04.2014. un 25.04.2014 Novopolockas olimpiskās rezerves sporta skolā, kas atrodas Borovuhas ciemā, netālu no Novopolockas pilsētas, notika trešās un noslēdzošās starptautiskās sporta sacensības skolēniem. Sacensību sporta veids -vasaras biatlons. Stafete 10x1000m. Katram komandas dalībniekam bija jāveic 333m skrējiens, šaušana no guļus stāvokļa, atkal 333m, otrā šaušana un noslēdzošie 333 m pirms stafeti nodod komandas biedram. Dalībnieki : Skolēni (vecuma grupās 1998 g.-1999 g, 2000 g.-2001 g.) no desmit projekta partneru pašvaldībām (Riebiņu, Preiļu, Ludzas, Aglonas, Ilūkstes novadiem, Rēzeknes novada Maltas pagasta (Latvijā) un Verhņedvinskas, Braslavas, Glubokoje, Novopolockas (Batkrievijā)).

Maltas pagasta komandu sacensībās pārstāvēja Dana Golubeva,  Kristīne Zunda, Māris Hlebnajs, Elīna Madelāne, Andrejs Jermaševičs,  Žanis Lācis, Dina Beleviča, Valentīns Sovans, Jurijs Ionins, Zigrīda Lukaševiča.  Kaut noslēgumā godalgota vieta netika iegūta, visi centās nepievilt komandu un vienu brīdi pat bija izredzes iekļūt pirmo trijniekā. Vēlos uzteikt visus komandas dalībniekus par izturību un sadarbību sacensību gaitā.

Pēc sacensībām vasaras biatlonā skolēniem bija iespēja iepazīties ar Novopolockas olimpiskās rezerves sporta skolas infrastruktūru, darbu un pašiem skolēniem, kas  skolas  muzeja telpās  prezentēja skolas sasniegumus un iepazīstināja ar ievērības cienīgiem audzēkņu sasniegumiem.   Visiem dalībniekiem bija jāpiedalās arī nūjošanas nodarbībās.

Jāatzīmē skolas vadības un pārējā personāla  viesmīlība un atsaucība, jo uzturēšanās laikā bija daudz situāciju, kad bija nepieciešams sniegt palīdzību dažādu jautājumu risināšanā.  Noslēgumā  saimnieki  visiem dalībniekiem sarīkoja arī nelielu ekskursiju uz Polocku, kur ciemiņiem tika izrādīti vēsturiski un sporta nodarbībām nozīmīgi objekti.

Vispārēja informācija par Programmu

Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programma ir Baltijas jūras reģiona INTERREG IIIB Kaimiņattiecību programmas IIIA Dienvidu prioritātes turpinājums 2007. - 2013.gadam. Vispārējais Programmas stratēģiskais mērķis ir veicināt Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas robežu reģionu teritoriālo kohēziju, nodrošināt augsta līmeņa vides aizsardzību un ekonomisko un sociālo labklājību, kā arī veicināt starpkultūru dialogu un kultūras daudzveidību.

Programma aptver Latgales reģionu Latvijā, Paņevežas, Utenas, Viļņas, Alitas un Kauņas apgabalus Lietuvā, kā arī Vitebskas, Mogiļevas, Minskas un Grodņas apgabalus Baltkrievijā. Kā Programmas Kopīgā vadības iestāde darbojas Lietuvas Republikas Iekšlietu ministrija. Programmas oficiālā interneta vietne ir  www.enpi-cbc.eu.

Paziņojums par ES:

Eiropas Savienību veido 28 dalībvalstis, kas nolēmušas pakāpeniski apvienot savu kompetenci, resursus, likteņus. Piecdesmit gadus ilgā paplašināšanās perioda laikā tās ir kopīgiem spēkiem izveidojušas  stabilitātes, demokrātijas un ilgtspējīgas attīstības zonu, vienlaikus saglabājot kultūru daudzveidību, toleranci un personiskās brīvības.

Eiropas savienība labprāt dalās savos sasniegumos un vērtībās ar valstīm un cilvēkiem aiz ES robežām.

Par šīs publikācijas saturu ir atbildīga Rēzeknes novada pašvaldības Maltas pagasta pārvalde un tā nekādā veidā nevar tikt izmantota, lai atspoguļotu Eiropas Savienības uzskatus.

Inese Siliniece,

projekta koordinatore Maltas pagastā

30.04.2014.

 

  Malta  

 

Tuvākie pasākumi

Mai
14

08:00 14.05.2018 - 16:00 30.05.2018

Mai
30

30.05.2018 16:00 - 18:00