LT Stable - шаблон joomla Книги
Pirmdiena, 26 Oktobris 2015 10:34

Labākais Igora Ivanova starts

Sestdien, 24. oktobrī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā „Zeimuļs” notika “II Latgales jauno amatieru čempionāts ātrajā šahā”, kurā piedalījās 47 skolēni no Rēzeknes, Jēkabpils, Balvu novada un Rēzeknes novada. Šahisti tika sadalīti trijās grupās.

U-10 turnīrā 18 spēlētāju vidū galveno balvu ar 6 punktiem septiņās spēlēs izcīnīja Jekaterina Smirnova (Rēzeknes BJSS), 5,5 punkti un „sudrabs” Martinam Beļavskim (Rēzeknes BJSS), 5 punkti un 3.vieta Igoram Ivanovam (Rēzeknes novada BJSS), 4.vieta – 4,5 punkti – Danielam Zeilem no (Rēzeknes novada BJSS).

U-15 turnīrā 22 spēlētāju vidū galveno balvu ar 7 punktiem septiņās spēlēs izcīnīja J. Vilnrags, 5 punkti un „sudrabs” L. Stulpiņai, 5 punkti un 3.vieta E. Klimovičam (visi no Jēkabpilis sporta skolas). Mūsu šahisti E. Štekels un L. Antāne (abi no Rēzeknes novada BJSS) savāca – 4 punktus un ieņēma 8.-9. vietu.

U-19 turnīrā tikai 7 spēlētāju vidū galveno balvu ar 5 punktiem septiņās spēlēs izcīnīja K. Mālnieks, 3,5 punkti un „sudrabs” ir A. Krastiņam (abi no Jēkabpils sporta skolas), 3,5 punkti un 3.vieta A. Siņijam (Rēzeknes BJSS). Rēzeknes novada šahisti šajā grupā nestartēja.

Visi uzvarētāji apbalvoti ar ARPC “Zeimuļs” diplomiem un medaļām, pārsteiguma balvām.

Nākamie karaliskās spēles cienītāji tiek gaidīti šī gada 7. novembrī uz Rēzeknes novada 2015. gada atklāto čempionātu, kurš tiks organizēts Maltā.

Īpašs paldies Maltas pagasta pārvaldei par iespēju izmantot pagasta autobusu braukšanai uz turnīru!