LT Stable - шаблон joomla Книги
%AM, %03 %357 %2017 %07:%Mai

Lielā Talka. Latvijai būt zaļai!

Sestdien, 22. aprīlī, tūkstošiem cilvēku piedalījās Lielajā Talkā. Par spīti nelabvēlīgiem laika apstākļiem arī Maltas pagasta iedzīvotāji izgāja āra, lai kopīgiem spēkiem sakoptu apkārtējo vidi.

Maltas pagasta darbinieki kopā ar pagasta iedzīvotājiem 36 cilvēku sastāvā akcijas laikā vāca atkritumus pagasta ceļu un ielu nomalēs, kā arī Sauliķu un Černostes ezeru krasta teritorijās, sakopa pašvaldības zemi Kr. Barona ielā, Smilšu ielā un 1.maija ielā.

Talcinieki cītīgi strādāja arī pašvaldības iestādēs, veicot apkārtnes sakopšanas darbus un vācot atkritumus. Vairākas iestādes uzsāka savus darbus vēl pirms Lielās Talkas, lai līdz 22.aprīlim paveikt visu ieplānoto.

Kopā tika savākti 200 atkritumu maisi, tajā skaitā 10 maisus savāca Maltas vidusskolas aktīvisti, 5 maisus- Maltas pirmsskolas izglītības iestādes “Dzīpariņš” kolektīvs, 40 maisus- Maltas pagasta pašvaldības Dzīvokļu komunālās saimniecības uzņēmuma darbinieki, 10 maisus-Maltas bērnu un jauniešu centra aktīvisti.

Talcinieki pulcējās arī Maltas pagasta pārvaldes struktūrvienības Pušas pagastā. Tika sakopts Pušas muižas parka ābeļdārzs un tam pieguļošā teritorija, kā arī savākti atkritumi gar pašvaldības autoceļu nodalījuma joslām. 28 cilvēku sastāvā tika savākti 100 atkritumu maisi.

"Lielā Talka nav tikai vienas dienas akcija - talkot var un vajag katru dienu, bet pats galvenais ir nemēslot, un mācīt saudzēt un kopt vidi gan lieliem, gan maziem," atgādina Lielās Talkas vadītāja Vita Jaunzeme.

Izsakām lielu pateicību visiem, kas Lielās Talkas akcijas ietvaros savāca atkritumus un sakopa savus privātīpašumus un māju teritorijas, kā arī piedalījās Maltas pagasta un struktūrvienības “Pušas pagasta pārvalde” teritoriju sakopšanas darbos, šādi palīdzot Latvijai kļūt tīrākai un zaļākai!

Informāciju sagatavoja Lielās Talkas koordinatore Maltas pagastā Irina Orlovska

Lasīts 2105 reizes
  Malta  

 

Tuvākie pasākumi

Feb
4

09:00 04.02.2019 - 16:00 29.03.2019

X

Right Click

No right click