LT Stable - шаблон joomla Книги
%AM, %23 %352 %2017 %07:%Feb

Maltas BJC – interaktīvs pasākums ar multfilmas “Ledus sirds” varoņiem

Spītējot kūstoši salstošajiem laikapstākļiem, 15. februārī Maltas Bērnu un jauniešu centrā tika radīta siltuma pilna atmosfēra, lai pārliecinātu 4–10 gadu vecus bērnus un  arī viņu klātbijušos vecākus par multfilmas “Ledus sirds” ideju dziļumu un saskatītu ne tikai sasaldēšanas, bet arī atkausēšanas iespējas.

Pasakaino atmosfēru uzbūra ne tikai zāles noformējums, bet arī Lilijas Orlovas skaistais dziedājums – multfilmas tituldziesma “Lai nu snieg”, kuru zālē skandēja līdzi vairums meiteņu. Īpašu ticamību un apbrīnu radīja skaisti ģērbtās jaunietes: Sintija Bundere (Elza), Vita Tarasika (Anna), Lilija Orlova (Ziemeļbriedis Svens), kā arī Maltas BJC metodiķe Inta Bule atveidoja sniegavīru Olafu, kurš, starp citu, tieši tajā dienā svinēja savu vārdadienu! Pasākumu vadīja Ligita Krūza, bet radošās darbnīcas – Līga Runčis, Daira Aleksandroviča, Lilija Orlova un Jānis Ziediņš, apskaņošana bija Unas Kancānes ziņā, Daniela Lozda – fotoreportieris un noformētājs.

Vispirms katrs bērns no trafaretiem veidoja sev īstu kroni, ko rotāja ar krāsainām sirsniņām un sniegpārslām. Bet pēc tam visi rādīja savu skaistumu uz īpašas – sniegoti baltas “mēles”. Pēc tam bērni nepadevās Elzai spēlē “Sasaldēšana” un, lai tikai tiktu atsaldēta viņas māsiņas sirds, drosmīgi cilāja kājas un locījās spēlē “Deja ar šķēršļiem”.  Bet Annas draugs Ziemeļbriedis Svens aicināja uz “Mēmo šovu” dzīvnieku kustību atminēšanā. Oriģinālie atveidojumi un jautrība radīja īstu emociju jūru! Vēlāk spēlē tika iesaistīts Svena gardums – burkāns, kura griešana pa apli arī radīja bērnu balsu kori! Mazliet vairāk miera ienesa spēle “Vētra”, kad bērni tika apsegti ar baltu drānu, bet pēc pamošanās jautrība turpinājās kopā ar nākamo multfilmas varoni –Olafu apkampienu spēlē, kur visi izrādījās naskāki par tūļīgo sniegavīru. Nesenās Valentīndienas noskaņās bērni, sadaloties grupās katrs savā  baltās sienas pusē, spēlēja sirsniņbolu, bet spēlē “Sirsniņu vācēji” uz lielas papīra sirds stāvot vajadzēja savākt iespējami vairāk mazo sirsniņu.

Noslēgumā mazās princeses no BJC deju ritmikas pulciņa “Varavīksne” (skolotāja Iveta Alika) visus aicināja uz kopīgu deju, pēc kuras Anna pateicās bērniem par prieku, draudzību un smiekliem, kas spējuši atkausēt viņas sirdi un aicināja cienāties ar pīrāgu. Turklāt daudz bija interesentu nofotografēties īpašajos sirsniņdienas vārtos. Bet diskotēkā bērni kopā ar multfilmas varoņiem izdejojās no sirds patikas.

Vērojot to visu, bija iepsēja pārliecināties, ka arī mūsdienu bērni joprojām tic brīnumiem, labajam, un gan šis pasākums, gan multfilma viņiem noteikti asociēsies ar māsu mīlestību...!

 Skaidrīte Svikša (Maltas BJC Žurnālistikas pulciņa skolotāja)

Last modified on %AM, %23 %362 %2017 %07:%Feb
  Malta  

 

Tuvākie pasākumi

Jūn
22

22.06.2018 20:00 - 22:00