LT Stable - шаблон joomla Книги
%AM, %26 %499 %2017 %10:%Okt

Valsts policijas sociālā kampaņa ”Supervaronim nepazust!” Maltas PII “Dzīpariņš”

Šobrīd Valsts policija visā Latvijā ir uzsākusi kampaņu “Supervaronim nepazust!”. Tās mērķis ir informēt pirmsskolas vecuma bērnus par savu drošību un pamācīt, kā rīkoties ārkārtas situācijās. Tāpat šobrīd uzsākts projekts “Esi košs – jūties drošs”, kas mudina būt redzamam arī diennakts tumšajā laikā.

Svarīgi ir sniegt  bērniem zināšanas un izpratni par to, kā rīkoties problēmsituācijā. Tādēļ mūsu izglītības iestāde, atsaucoties uz  kampaņu ,laipni sagaidīja Valsts policijas darbinieces , kuras   5 – 6 gadus veciem  bērniem sarīkoja aizraujošu aktivitāti par drošību “Supervaronim nepazust”,  iepazīstināja bērnus ar situācijām – ja gadās nonākt nelaimē, piemēram, apmaldīties, viņš droši var pieiet pie pieaugušā, kurš tajā brīdī viņam liekas uzticams.

“Supervaroņi”  pastāstīja par svešiniekiem, kuri varētu būt uzticami, piemēram, pieaugušais ar bērnu vai cilvēks formas tērpā – policijas darbinieks, veikala pārdevēja vai apsargs, sabiedriskā transporta vadītājs u.c. Bērnam jāzina, ka pieaugušais var būt steidzīgs vai ne vienmēr atsaucīgs. Tādā situācijā  ir  jābūt neatlaidīgam un jāmēģina uzrunāt citus pieaugušos. Ja tuvumā nav neviena pieaugušā, kurš varētu palīdzēt, tad jāzvana palīdzības dienestam pa tālruni 112. Aktivitāšu laikā bērni iejutās supervaroņa tēlā, atbildēja uz dažādiem jautājumiem, kas saistīti ar drošību, izspēlēja dažādas situācijas, izgatavoja telefonus ar palīdzības dienesta numuru un ieguva “supervaroņa” apliecības un maskas.

Maltas PII “Dzīpariņš” vadītāja Alīna Čistjakova

Last modified on %AM, %26 %502 %2017 %11:%Okt
  Malta  

 

Tuvākie pasākumi

X

Right Click

No right click